Časté dotazy

S jakým technickým problémem Vás mohu navštívit?

Zaměřujeme se na problematiku vozidel obecně. Nejsme specializovaný autoservis vyhrazený pouze na jednu značku automobilu. V AV MOTORS Vám pomohou a poradí s jakoukoli problematikou týkající se automobilů. Od prohlídky, běžný servis až po závažnější opravy. Zajistíme jak STK a ME, tak i přihlášení vozidel a vyřizování pojistných událostí. Nikdy nejsme spokojeni a stále zlepšujeme naše služby, takže není nic s čím by jsme Vám nemohli pomoci nebo poradit.

Kde máte provozovnu?

Náš autoservis AV MOTORS se nachází v centru Brna na ulici Staňkova 20. Od nás trvá cesta na nejbližší zastávku MHD 5 minut. Rovněž 5 minut do nákupního centra Královo pole. Pokud se rozhodnete posečkat, než Váš automobil opravíme, rozhodně máte co dělat. Pro zákazníka nabízíme pohodlnou sedačku, občerstvení zdarma, Playstation 4 či televizi.

Jakou mám jistotu, že se mi s autem nic nestane během opravy?

Víme, že je v dnešní době velmi těžké někomu věřit a důvěřovat. Obzvláště v tak citlivé otázce jako je Váš vůz, který je mnohdy životně důležitý. Tuto skutečnost bereme na vědomí a i tak se k Vašemu vozu chováme. Z těchto důvodů máme v autoservise AV MOTORS kamerový systém, který je možno sledovat online na počítači či chytrém telefonu.

Co se bude dít když se na vozidle projeví závada i po návštěvě u vás?

Máme naprostou důvěru v zaškolené mechaniky a techniky, že Vám dáváme záruku na naši práci po dobu 6 měsíců.

Jak dlouho bude trvat oprava vozidla?

Délka trvání opravy se odvíjí od závažnosti problému. Může to trvat pár minut, jako například výměna žárovky, nebo až několik dnů, kdy se musí čekat na náhradní díly nebo technologickou přestávku. Postup opravy vždy zůstává stejný. Vy k nám přivezete vozidlo, my provedeme vstupní prohlídku a v případě zjištění závady Vás budeme okamžitě informovat a určíme termín dokončení opravy. Pokud závada nebude jasná na první pohled, provedeme diagnostiku vozidla. Jakmile zjistíme příčinu poruchy vozidla, zavoláme Vám a společně se domluvíme na dalším postupu.

Musím se předem objednat na servis automobilu nebo ruční mytí?

Není to podmínkou, ale v případě, že chcete mít vozidlo opravené nebo umyté za co nejkratší dobu, je lepší se vždy telefonicky objednat. Najdeme společně termín, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Neutrácejte zbytečně peníze ve značkovém servise a vyzkoušejte kvalitnější služby za méně peněz.

Číst více

VÝMĚNA OLEJE

Výměna motorového oleje. Správná volba motorového oleje a jeho výměna.

Číst více

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pravidelnou údržbou vozidla můžete docílit i snížení celkových nákladů na servis a opravy vozidla.

Číst více

GEOMETRIE PODVOZKU

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel.

Číst více

ZIMNÍ A LETNÍ PŘEZUTÍ

Letní vs. zimní pneumatiky. Poradíme vám, kdy je třeba přezout i jaké jsou nejlepší pneumatiky.

Číst více

DOBITÍ BATERIE

Jakou baterii vybrat? Každé vozidlo má od výrobce předepsanou baterii určité kapacity.

Číst více

Objednejte se u nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)