Autoservis AV MOTORS disponuje nejmodernější technikou pro mechanické a elektrické opravy vozidel. Technickou podporu nám obstarává špičková elektronická databáze. Díky těmto pokrokovým záležitostem jsme schopni poskytovat služby autoservisu na nejlepší úrovni v Brně.

oprava vozidlaTopení a klimatizace: Provádíme profesionální montáž, opravu a plnění klimatizace osobních vozidel všech značek. V rámci těchto specializovaných servisních služeb poskytujeme - Testovaní autoklimatizace, opravu autoklimatizace, plnění autoklimatizace a dezinfekce autoklimatizace. Testování probíhá následovně, před každým plněním klimatizace provádíme pomocí špičkového zařízení kontrolu klimatizace a jejich součástí. Za účelem zjištění veškerých závad na klimatizaci se zaměřujeme zejména na kontrolu netěsností klimatizačního zařízení. V případě poruchy klimatizace provádíme opravy netěsností a výměny poškozených částí, tlakových hadic a trubek, kompresorů, chladičů, pylových filtrů aj. Součástí kompletního servisu klimatizací je výměnachladícího média (klimatizační plyn R134a) či doplnění chybějícího oleje. Posledním krokem je dezinfekce, která je důležitá z důvodu usazování nečistot a škodlivých baterií v klimatizačních systémech může vznikat nepříjemný zápach ve vozidle. Abychom tyto nežádoucí pachy odstranili, provádíme kompletní čištění klimatizace. Používáme k tomu kvalitní desinfekční přípravek značky Würth.

Motoru: Autoservis AV MOTORS provádí základní servisní prohlídky motorů, ale i generální opravy motorů. Dále zajišťujeme výměny oleje, výměnu rozvodů, výměnu a seřízení motorových řemenů, opravy veškerých netěsností motorů, diagnostiku motorů, výměnu těsnění hlavy, výměnu nebo renovaci turbodmychadel a další.

Převodovky: Autoservis AV MOTORS Brno zajišťuje opravy a seřízení manuálních i automatických převodovek. Provádíme základní opravy ať se jedná o výměny gufera až po generální opravy převodovek, výměny olejů a filtrů v převodovce, opravy spojky a další.

Podvozku: AV MOTORS Brno provádí opravy a seřízení náprav a podvozků. Opravujeme ramena, čepy, stabilizátory, gumové uložení náprav, pružiny, tlumiče, manžety, klouby, poloosy a další. Zajišťujeme také geometrii kol (Brno).

Opravy výfuků: Autoservis Brno provádí také kontrolu, údržbu a opravu výfukových potrubí, tlumičů výfuku, katalyzátoru, filtru pevných částic a další.

Opravy brzd: AV MOTORS autoservis provádí kontrolu seřízení a opravu brzd, výměnu brzdových destiček, kotoučů, brzdových hadic, brzdového potrubí, kapaliny a jiné. V průběhu opravy brzdového systému provádíme test brzdové kapaliny ZDARMA.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Neutrácejte zbytečně peníze ve značkovém servise a vyzkoušejte kvalitnější služby za méně peněz.

Číst více

VÝMĚNA OLEJE

Výměna motorového oleje. Správná volba motorového oleje a jeho výměna.

Číst více

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pravidelnou údržbou vozidla můžete docílit i snížení celkových nákladů na servis a opravy vozidla.

Číst více

GEOMETRIE PODVOZKU

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel.

Číst více

ZIMNÍ A LETNÍ PŘEZUTÍ

Letní vs. zimní pneumatiky. Poradíme vám, kdy je třeba přezout i jaké jsou nejlepší pneumatiky.

Číst více

DOBITÍ BATERIE

Jakou baterii vybrat? Každé vozidlo má od výrobce předepsanou baterii určité kapacity.

Číst více

Objednejte se u nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)