Autoservis AV MOTORS disponuje nejmodernější technikou pro mechanické a elektrické opravy vozidel. Technickou podporu nám obstarává špičková elektronická databáze. Díky těmto pokrokovým záležitostem jsme schopni poskytovat služby autoservisu na nejlepší úrovni v Brně.

Výměna oleje: je důležitou součástí bezproblémového chodu motoru. Nedodržování předepsaných servisních intervalů, vede k tvorbě usazenin v olejové vaně a k zhoršeným mazacím vlastnostem oleje, které vede až k destruktivnímu poškození motoru. Běžné intervaly výměny jsou 15 000 km, 25 000 km a 30 000 km nebo 1 až 2 roky, podle toho co nastane dříve. 

Kontrola zapalování a dobíjení: Autoservis AV MOTORS je vybaven kvalitními diagnostickým vybavením značky Delphi (r.v. 2015). Dokonalý stav zapalovací soustavy a dobíjení akumulátoru zaručuje, že Vás automobil nenechá stát v nevhodný okamžik u krajnice. Cena při těchto závadách se určuje složitě, ale jako jeden z mála autoservisů v Brně provádíme diagnostiku vozidla zdarma.

Kontrola světel: Autoservis AV MOTORS Brno provádí kontrolu funkce a případné seřízení světlometů. Seřízení je prováděno na přístroji zvaném Regloskop. Dobře vidět a zároveň být i dobře viděn - znamená pravidelnou kontrolu světlometů.

Kontrola klimatizace a topení: v našem autoservisu AV MOTORS provádíme kompletní servis a údržbu klimatizace ve vašem vozidle, plnění, dezinfekce,kontrola těsnosti, výměny kondenzátorů, kompresorů a další.

Výměna filtrů: provádíme kontrolu a v případě potřeby i výměnu veškerých filtrů ve vozidle, ať se jedná o palivový filtr, olejový filtr, vzduchový filtr či kabinový filtr atd. Zanedbaná výměna filtru zbytečně zvyšuje riziko poruchy vozidla, které vede k nákladným opravám vozidla.

Výměna provozních kapalin: jelikož každá kapalina ve vozidla má omezenou životnost, je potřeba nezanedbávat pravidelnou výměnu kapali, ať se jedná o chladící kapalinu, servo kapalinu či olej v převodovce atd. Pouze kapalina ve správném stavu zajišťuje bezproblémový chod automobilu.

Kontrola a seřízení geometrie: správně nastavená geometrie vozidla, je základní prvek pro dokonalý styk pneumatiky s vozovkou. V případě rozladění geometrie, ke kterému dochází opotřebením podvozkových dílů nebo projetím velké nerovnosti, zapříčiňuje nerovnoměrné sjíždění pneumatik či nevhodné jízdní vlastnosti vozidla. Geometrii seřizujeme na nejmodernější Laserové 8CCD geometrii. Kontrola geometrie vozidla by měla být v horším případě jednou ročně, ideálně však při každé výměně pneumatik.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Neutrácejte zbytečně peníze ve značkovém servise a vyzkoušejte kvalitnější služby za méně peněz.

Číst více

VÝMĚNA OLEJE

Výměna motorového oleje. Správná volba motorového oleje a jeho výměna.

Číst více

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pravidelnou údržbou vozidla můžete docílit i snížení celkových nákladů na servis a opravy vozidla.

Číst více

GEOMETRIE PODVOZKU

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel.

Číst více

ZIMNÍ A LETNÍ PŘEZUTÍ

Letní vs. zimní pneumatiky. Poradíme vám, kdy je třeba přezout i jaké jsou nejlepší pneumatiky.

Číst více

DOBITÍ BATERIE

Jakou baterii vybrat? Každé vozidlo má od výrobce předepsanou baterii určité kapacity.

Číst více

Objednejte se u nás