Autoservis AV MOTORS disponuje nejmodernější technikou pro mechanické a elektrické opravy vozidel. Technickou podporu nám obstarává špičková elektronická databáze. Díky těmto pokrokovým záležitostem jsme schopni poskytovat služby autoservisu na nejlepší úrovni v Brně

Služby v rámci prohlídek vozidel:

Garanční prohlídka: nebo-li povinná kontrola vozidla v záruce prováděná v předepsaných intervalech. Mnoho lidí se dodnes domnívá, že absolvováním garanční prohlídky v neutorizovaném servisu ztrácí automaticky záruku. Nebojte se, toto již dávno neplatí. Výrobci vozidel nemají obecně stanovené povinné kroky, které je potřeba dodržovat během garanční prohlídky. Jednotlivé kroky se u různých automobilů odlišují. Dá se říci, že nejběžnější servisní intervaly jsou stanoveny na 15 000 až 30 000 km nebo každý rok, podle toho co nastane dříve. Požadované prvky prohlídky jsou uvedeny v servisní knize vozidla. Mezi klasické body prohlídky, které provádí autoservis AV MOTORS: výměna motorového oleje, olejového filtru, oleje v převodovce, oleje v rozvodovce. Během prohlídky se vyměňují opotřebované díly jako vzduchový filtr, kabinový filtr, palivový filtr a jiné. Údržba samozřejmě zahrnuje kontrolu všech důležitých komponent automobilu - brzd, výfuku, tlumičů, čepů, silentbloků, klimatizace, chladicího systému a dalších součástí. Dané postupy se výrazně mění, jedná-li se o garanční prohlídku v 15 000 km, 60 000 km či 120 000 km. Ceny se odlišují od počtu provedených úkonů cca. od 1000,- po 10 000,- Kč u luxusních a speciálních vozů můžou být i vyšší.

Servisní prohlídka: Postup této prohlídky se neliší od garanční prohlídky. Servisní prohlídka je nejčastěji vnímána jako údržba vozidla po záruční lhůtě. Velmi podstatné je nezanedbávat pravidelné prohlídky vozu a předepsanou údržbu. Toto ve výsledku ušetří nemalé finanční prostředky.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Neutrácejte zbytečně peníze ve značkovém servise a vyzkoušejte kvalitnější služby za méně peněz.

Číst více

VÝMĚNA OLEJE

Výměna motorového oleje. Správná volba motorového oleje a jeho výměna.

Číst více

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pravidelnou údržbou vozidla můžete docílit i snížení celkových nákladů na servis a opravy vozidla.

Číst více

GEOMETRIE PODVOZKU

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel.

Číst více

ZIMNÍ A LETNÍ PŘEZUTÍ

Letní vs. zimní pneumatiky. Poradíme vám, kdy je třeba přezout i jaké jsou nejlepší pneumatiky.

Číst více

DOBITÍ BATERIE

Jakou baterii vybrat? Každé vozidlo má od výrobce předepsanou baterii určité kapacity.

Číst více

Objednejte se u nás