Autoservis AV MOTORS disponuje nejmodernější technikou pro mechanické a elektrické opravy vozidel. Technickou podporu nám obstarává špičková elektronická databáze. Díky těmto pokrokovým záležitostem jsme schopni poskytovat služby autoservisu na nejlepší úrovni v Brně.

speciální servisInstalace audio systému: AV Motors autoservis instaluje audio systémy dle požadavku zákazníka. V případě potřeby Vám poradíme a vybereme nejvhodnější variantu pro dané vozidlo. Zajišťujeme, také odhlučnění interiéru vozidla pro vyšší kvalitu zvuku.

 

speciální servisZvýšení výkonu motoru: Zajišťujeme výměnu turbodmychadel za výkonnější, výměnu vačkových hřídelí, změnu vzduchového filtru, zvýšení výkonu chladicí soustavy nasávaného vzduchu a jiné.

 

Výměna výfuku za sportovní: Autoservis AV MOTORS se zabývá montáží zakázkových výfukových systému. Dle požadavků jsme schopni zajistit sportovní výfuky všech značek.

Montáž sportovního podvozku: V případě, že zákazník není spokojen s jízdními vlastnostmi svého vozidla. AV MOTORS Vám doporučí a vymění podvozek, ať se jedná o kompletní změnu podvozku, nebo pouze o jednotlivé součásti jako tlumiče, pružiny, stabilizátory a jiné.

Renovace podvozkových částí: Je-li pro Vás vozidlo srdeční záležitosti, je tato služba určená přímo pro Vás. V autoservise AV MOTORS renovujeme staré podvozkové díly. Tento úkon probíhá následnými kroky: kontrola starých dílů podvozku, výměna opotřebovaných dílů, odstranění rzi a nanesení nové antikorozní barvy, zpětná montáž. Tento postup zajistí zlepšení jízdních vlastností a návrat k původním parametrům, který byly na vozidle v den jeho nákupu.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Neutrácejte zbytečně peníze ve značkovém servise a vyzkoušejte kvalitnější služby za méně peněz.

Číst více

VÝMĚNA OLEJE

Výměna motorového oleje. Správná volba motorového oleje a jeho výměna.

Číst více

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pravidelnou údržbou vozidla můžete docílit i snížení celkových nákladů na servis a opravy vozidla.

Číst více

GEOMETRIE PODVOZKU

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel.

Číst více

ZIMNÍ A LETNÍ PŘEZUTÍ

Letní vs. zimní pneumatiky. Poradíme vám, kdy je třeba přezout i jaké jsou nejlepší pneumatiky.

Číst více

DOBITÍ BATERIE

Jakou baterii vybrat? Každé vozidlo má od výrobce předepsanou baterii určité kapacity.

Číst více

Objednejte se u nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)