Nabídka brigády

Do našeho týmu hledáme brigádníka na pozici:

PRACOVNÍK PNEUSERVISU

Pracovní doba: 8:00 - 17:30

Pracovní náplň: přezouvání a oprava pneumatik osobních vozidel

Platové ohodnocení: 200,-/Hod

Požadujeme: Manuální zručnost, dochvilnost, samostatnost, týmovou spolupráci, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, v moderním prostředí a mladém kolektivu

Do našeho kolektivu příjmeme kolegu na pozici:

Automechanik

Smlouva: na dobu neurčitou

Zkušenosti: min. 3 - 5 let

Datum nástupu: 1.5.2019

Mzda: 35 000 - 40 000,-

Osobní požadavky: Chuť pracovat, dochvilnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, pořádnost

Pracovní požadavky: Zkušenost s opravami osobních automobilů, schopnost samostatné diagnostiky, manuální zručnost,řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme: Práci ve stabilní a rostoucí společnosti, mladý kolektiv, možnosti školení a seberealizace, možnost využití firemního zázemí pro osobní potřebu, slevy na náhradní díly, možnost stravenek, Multisport kartu, bonusový program

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Neutrácejte zbytečně peníze ve značkovém servise a vyzkoušejte kvalitnější služby za méně peněz.

Číst více

VÝMĚNA OLEJE

Výměna motorového oleje. Správná volba motorového oleje a jeho výměna.

Číst více

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pravidelnou údržbou vozidla můžete docílit i snížení celkových nákladů na servis a opravy vozidla.

Číst více

GEOMETRIE PODVOZKU

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel.

Číst více

ZIMNÍ A LETNÍ PŘEZUTÍ

Letní vs. zimní pneumatiky. Poradíme vám, kdy je třeba přezout i jaké jsou nejlepší pneumatiky.

Číst více

DOBITÍ BATERIE

Jakou baterii vybrat? Každé vozidlo má od výrobce předepsanou baterii určité kapacity.

Číst více

Objednejte se u nás