Automechanik, autotronik – 4 denní pracovní týden

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici

Co u nás budete dělat?

  • Opravy motorových vozidel
  • Garanční prohlídky
  • Pneuservis
  • Seřizování geometrie kol
  • Diagnostika poruch a stavu vozidla
  • Odstraňování závad
  • Montáž doplňků a příslušenství

Co byste měl umět a znát?

  • Vyučen v oboru automechanik,praxe výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Samostatnost
  • Manuální zručnost
  • Týmová spolupráce
  • Pracovitost a chuť učit se novým věcem a získávat další znalosti a zkušenosti v oboru
  • ŘP skupiny B

Nabízíme práci ve stabilní společnosti, v moderním prostředí a mladém kolektivu.

Čekají Vás firemní benefity, nadstandardní platové podmínky od 30 do 50 tisíc dle schopností. Nabízíme slevy na firemní výrobky, vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na vzdělání či dovolenou 4 týdny a 4 denní pracovní dobu 1x za 14 dení.

Platové ohodnocení dle schopností:

  • Zvládám základní opravy (garanční prohlídky, výměna brzdového obložení, apod.) -  30 tis.
  • Zvládám složitější opravy - 30 - 40 tis.
  • Zvládám práci s diagnostikou - 45 - 50 tis.

O nás

Jsme jedním z předních autoservisů v Brně a okolí. Náš nezávislý autoservis AV MOTORS disponuje nejmodernějším technickým vybavením pro mechanické a elektrické opravy vozidel, servisní prohlídky, záruční i pozáruční opravy, diagnostiku motorů až po nejnáročnější opravy.

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí s velkým a stabilním zázemím. Naším dlouhodobým cílem je být jednička na trhu neuatorizovaných servisů. Disponujeme pracovní plochou téměř 1000m2, nejmodernější technikou v oblasti diagnostiky vozidel, 7 dvousloupových zvedáků, 3D geometrie, pneuservis, parkoviště pro zákazníky a zázemí pro naše zaměstnance. Disponujeme i jedinečným softwarem pro práci se zakázkami, který jsem si sami vytvořili dle naších představ a dlouholetých zkušeností. Již žádné papírové zakázky, každý mechanik obdrží při nástupu tablet, přes který si přebíra zakázky a komunikuje s příjímacím technikem a odpracované hodiny jsou automaticky zaznamenávany.

Přijďte mezi nás, protože šikovné ruce se nám hodí.

Těšíme se na Váš životopis.

Životopis můžete zaslat na adresu - info@avmotors.cz

PRACOVNÍK PNEUSERVISU

Pracovní doba: 8:00 - 17:30

Pracovní náplň: přezouvání a oprava pneumatik osobních vozidel

Platové ohodnocení: 200,-/Hod

Požadujeme:

Manuální zručnost, dochvilnost, samostatnost, týmovou spolupráci, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti, v moderním prostředí a mladém kolektivu

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Neutrácejte zbytečně peníze ve značkovém servise a vyzkoušejte kvalitnější služby za méně peněz.

Číst více

VÝMĚNA OLEJE

Výměna motorového oleje. Správná volba motorového oleje a jeho výměna.

Číst více

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pravidelnou údržbou vozidla můžete docílit i snížení celkových nákladů na servis a opravy vozidla.

Číst více

GEOMETRIE PODVOZKU

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel.

Číst více

ZIMNÍ A LETNÍ PŘEZUTÍ

Letní vs. zimní pneumatiky. Poradíme vám, kdy je třeba přezout i jaké jsou nejlepší pneumatiky.

Číst více

DOBITÍ BATERIE

Jakou baterii vybrat? Každé vozidlo má od výrobce předepsanou baterii určité kapacity.

Číst více

Objednejte se u nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)